KONST / Litografier / Färglitografi 9401567
nr 940 1567
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Helmtrud Nyström (f. 1939), 1976, onumrerad, 43x56
Utrop:
300 kr
måndag 9 februari 2015
kl 20:59:00
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström